В інфографіці показана середня вартість покупки квартир в багатоквартирних будинках старого житлового фонду Житомира.

Агент з продажу нерухомості АН «Дом» Валентина Іващук розповіла порталу Domik.ua, що покупці в Житомирі в більшості випадків набувають однокімнатні квартири. Так, в 70% випадків клієнти вибирають одно- і двокімнатне житло, а в 30% - дво- і трикімнатне.

За даними агентств нерухомості, 50% покупців цікавляться квартирами з ремонтом, а 50% - з чорновою обробкою. «Клієнти, які не хочуть витрачати час на ремонтно-оздоблювальні роботи, купують готові житлові об'єкти. Житло з чорновою обробкою вибирають покупці, які прагнуть проводити ремонтні роботи самостійно», - розповіла ріелтор. Купівельний попит однаково спрямований на багатоквартирні будинки старої забудови і новобудови.

При виборі житлової нерухомості для клієнтів важлива локація житлового об'єкта. Найпривабливішими вважаються будинки, розташовані поруч зі зручною транспортною розв'язкою. Затребувані квартири, оснащені лічильниками енергоресурсів і автономним опаленням.

Власники житла в Житомирі готові поступатися при продажу. Розмір знижки становить 2-4% від вартості нерухомості. Період продажу квартири за ціною, що відповідає ринковій, становить чотири місяці. Якщо вартість об'єкта перевищує ринкову, термін експозиції може тривати довше.

Середні ціни на покупку квартир в будинках старого житлового фонду Житомира

Дані інфографіки показують середні ціни на покупку квартир в багатоквартирних будинках старого житлового фонду Житомира. Показники можуть різнитися, оскільки залежать від планування, площі і якості ремонту житла.

Придбати однокімнатну квартиру в центрі міста можна в середньому за $ 16000- $ 16500.

Двокімнатне житло в багатоквартирних будинках старої забудови, розташованих в районах Житомира, наближених до центру, клієнти можуть купити за $ 16000- $ 17000.

Купівля трикімнатних житлових об'єктів на околиці коштує $ 18000- $ 19000.

Для порівняння, придбати однокімнатну квартиру в будинках старої забудови в центрі Рівного можна в середньому за $ 17000- $ 18000.

Опитані ріелтори Житомира розповіли, що найбільшою популярністю серед покупців користуються житлові багатоквартирні будинки, зведені на вулицях Бердичівськії та Київській.

 

Інформаційно-аналітичний відділ Domik.ua